0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
RB Leipzig
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۳
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Allsvenskan
IF Elfsborg
-
-
Falkenbergs FF
inprogress
۲۱:۳۰
AIK
-
-
Ostersunds FK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Norrkoping FK
-
-
Hammarby IF
inprogress
۲۱:۳۰
IK Sirius FK
-
-
Helsingborgs IF
inprogress
۲۱:۳۰
Kalmar FF
-
-
IFK Goteborg
inprogress
۲۱:۳۰
Varbergs Bois FC
-
-
BK Hacken
inprogress
۲۲:۰۰
International Clubs
Eredivisie Comeback Tournament
Ajax Amsterdam
-
-
FC Utrecht
inprogress
۲۱:۱۵
Qatar
Stars League
Qatar SC
-
-
Al-Sadd
inprogress
۲۱:۰۰
Al-Ahli Doha
-
-
AL Wakrah
inprogress
۲۱:۰۰
Al-Sailiya
۱
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۷:۳۰
Bahrain
لیگ برتر
East Riffa
-
-
Al-Shabbab
inprogress
۲۰:۳۰
AL Hala
-
-
Manama Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
AC Goianiense GO
۳
۰
CR Flamengo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Mineiro MG
۳
۲
SC Corinthians SP
Finished
۰۲:۴۵
Fluminense FC RJ
۱
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۵:۰۰
Ceara SC CE
۱
۱
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۵:۰۰
CA Paranaense PR
۲
۱
Goias EC GO
Finished
۰۲:۴۵
Red Bull Bragantino SP
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۲:۴۵
EC Bahia BA
۱
۰
Coritiba FC PR
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Queretaro FC
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۲:۳۰
Club Tijuana De Caliente
۰
۲
Atletico San Luis
Finished
۰۶:۳۶
Pumas Unam
۱
۱
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
FC Juarez
۰
۲
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۳۰
Spain
LaLiga 2, Promotion Playoffs
Girona FC
-
-
UD Almeria
inprogress
۲۲:۰۰
Israel
Super Cup
Maccabi Tel Aviv
-
-
Hapoel Beer Sheva FC
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
CR Brasil AL
۱
۰
Oeste FC SP
Finished
۰۰:۳۰
Chapecoense SC
-
-
CS Alagoano AL
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
Estonia
Esiliiga
Tartu JK Tammeka U21
-
-
Kohtla-Jarve JK Jarve
inprogress
۲۰:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۲
۱
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
12 De Octubre De Itaugua
۱
۰
San Lorenzo
Finished
۰۳:۰۰
USA
Major League Soccer
FC Dallas
۰
۱
Nashville SC
Finished
۰۵:۰۰
Mongolia
Premier League
Fc Ulaanbaatar
۱
۲
Erchim FC
Finished
۱۲:۳۰
Sp Falcons Fc
۱
۱
Khangarid
Finished
۱۵:۳۰
USA
USL, Championship
Reno 1868 FC
۰
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۷:۰۰
Atlanta United 2
۰
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۴:۰۰
FC Tulsa
۰
۰
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Loudoun United FC
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Charlotte Independence
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
San Diego Loyal SC
۰
۲
Orange County SC
Finished
۰۶:۳۰
Louisville City FC
-
-
Sporting Kansas City II
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
LAS Vegas Lights
-
-
Tacoma Defiance
بازی شروع نشده است
۰۷:۰۰
Egypt
لیگ برتر
Smouha SC
-
-
Al-Mokawloon Al-Arab
inprogress
۲۱:۰۰
Aswan FC
۱
۱
FC Masr
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Inter-Zapresic
۲
۶
Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Superettan
Umea FC
-
-
Orgryte IS
inprogress
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
CR Flamengo RJ Srl
۳
۱
Olimpia Srl
Finished
۰۵:۰۰
Penarol Montevideo Srl
۱
۲
Club Bolivar Srl
Finished
۰۲:۴۵
Russia
Zone Golden Ring
Sshor Volga Tver Region
-
-
Tekstilschik-m Ivanovo
Finished
۱۸:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 1
Atlantis Fc/Akatemia
-
-
KaPa Kapylan Pallo
inprogress
۲۰:۳۰
Toeoeloen Taisto
-
-
HPS
inprogress
۲۱:۴۵
Uruguay
Segunda Division
Atenas De San Carlos
-
-
Tacuarembo
inprogress
۲۲:۰۰
Israel
League Cup, National, Group C
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
-
-
Hapoel Raanana AFC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Kfar Shalem FC
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Small Cup
Pohja-Tallinn JK Volta
۲
۲
FC Kuressaare II
Finished
۲۰:۰۰
Pohja-Sakala
-
-
Team Helm
inprogress
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group B
FC Ilves-Kissat
-
-
NOPS
inprogress
۲۰:۳۰
Israel
League Cup, National, Group A
Hapoel Acre FC
-
-
Hapoel Iksal FC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Nazareth Illit FC
-
-
Maccabi Achi Nazareth FC
inprogress
۲۱:۳۰
Israel
League Cup, National, Group D
Sektzia Ness Ziona FC
-
-
Beitar Tel Aviv Bat Yam FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem FC
-
-
Hapoel Rishon Lezion FC
inprogress
۲۱:۳۰
Israel
League Cup, National, Group B
Hapoel Afula FC
-
-
FC Kafr Qasim
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Umm AL Fahm
-
-
Hapoel Petah Tikva FC
inprogress
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
RB Leipzig Srl
۰
۰
Atletico Madrid Srl
Finished
۱۷:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Eastern Suburbs FC
۴
۷
Peninsula Power FC
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
4 deild, Group C
Isbjorninn Kopavogur
-
-
Berserkir
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
KA Asvellir
-
-
Hamar
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
-
-
Persik Kediri
Cancelled
۱۳:۰۰
Persita Tangerang
-
-
Psis Semarang
Cancelled
۱۳:۰۰
PSS Sleman
-
-
Pusamania Borneo FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Barito Putera
-
-
Persib Bandung
Cancelled
۱۶:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Tabor Sezana
-
-
FC Koper
Cancelled
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
ND Gorica
Cancelled
۲۱:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Union Royale La Louviere Centre
-
-
Rus Binche
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tus Mureck
-
-
SV Deutsch Goritz
inprogress
۲۱:۳۰
SpVgg Erkenschwick
-
-
SV Sodingen
Interrupted
۲۱:۳۰
1.FC Monheim
-
-
Sc Unterbach
inprogress
۲۲:۰۰
Djk Adler Union Frintrop
-
-
Westfalia 04 Gelsenkirchen
inprogress
۲۲:۰۰
Rus Binche
-
-
Union Royale La Louviere Centre
inprogress
۲۲:۰۰
SG Bruchkobel 1868
-
-
Fc Karben
inprogress
۲۲:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
SC Sand
-
-
Issy Les Moulineaux
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
St Francis FC
-
-
Balscadden Fc
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Stjarnan Gardabaer
-
-
Grotta
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵